Gedore Nástrčný kľúč

Gedore – Náradie na celý život

Gedore TOP produkty v Ploberger

Highlights

Dielenský vozík WSL-L-TS-147-diel.

Dielenský vozík WSL-L-TS-147-diel.

Podvozok GEDORE vyrobený z robustného oceľového plechu ponúka pôsobivú celkovú nosnosť 400 kg. Je odolný voči korózii a nalakovaný práškovým lakom odolným proti poškriabaniu. Každá zásuvka má nosnosť až 20 kg a hladko sa kĺže po koľajniciach s guľôčkovými ložiskami. Pracovná plocha je vyrobená z PP a je vybavená okrajom na ochranu proti rolovaniu a ďalšími menšími priehradkami.

K dielenskému vozíku
Momentový kľúč DREMASTER 1/2" č. UK 100

Momentový kľúč DREMASTER 1/2" č. UK 100

Tento momentový kľúč zaujme svojou presnosťou ± 3 % a funkciou uťahovania v smere hodinových ručičiek. Priezorové okienko s efektom lupy a integrovaná račňa s prepínacou páčkou zvyšujú užívateľský komfort. Rukoväť vyrobená z 2-zložkového plastu ergonomicky padne do ruky. Telo vyrobené z pochrómovanej ocele a skúšobný certifikát podľa DIN EN ISO 6789 podčiarkujú kvalitu produktu.

K momentovému kľúču

Gedore - Ihneď k dispozícii

Features

GEDORE kováčňa náradia: Kde kvalita získava tvar

V kováčni náradia GEDORE v Remscheide sa spájajú najmodernejšie technológie a tradičné remeselo a vytvárajú náradie neprekonateľnej kvality. Každý kus, tvarovaný a zdokonalený kombináciou automatizovaných procesov a remeselného spracovania, je dôkazom viac ako 100-ročnej kováčskej odbornosti.

GEDORE kováčňa náradia: Kde kvalita získava tvar

S jasným zameraním na potreby B2B stavebného sektora, remesla a priemyslu sa GEDORE prezentuje ako dôveryhodný partner, ktorý prináša kvalitu, inovácie a spoľahlivosť v každom náradí.

GEDORE: Sto rokov majstrovstva v oblasti výroby náradia

GEDORE, renomovaný výrobca náradia z Remscheidu, s hrdosťou oslavuje sto rokov excelentnosti vo výrobe náradia. Od svojho založenia v roku 1919 sa spoločnosť GEDORE etablovala ako priekopník vo výrobe vysokokvalitného, spoľahlivého náradia s dlhou životnosťou. S pôsobivým sortimentom viac ako 16 000 produktov si GEDORE urobil meno nielen ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe, ale aj na celom svete. Firmu, ktorá má korene v rodinnej tradícii, vedie Karen Dowidat, vnučka zakladateľa Otta Dowidata, a jej syn Dr. Christian Dowidat.

GEDORE majstrovsky spája tradíciu s inováciou. S tímom viac ako 2 000 oddaných zamestnancov po celom svete nastavuje spoločnosť nové štandardy v nástrojárskom priemysle. Zavedenie "(B)usiness (I)nnovation (G)EDORE – BIG" pod vedením Dr. Christiana Dowidata predstavuje významný míľnik v nepretržitom vývoji spoločnosti.

FAQs

 • Ako dlho už GEDORE existuje a aký význam má firma v nástrojárskej oblasti?
  GEDORE oslávila v roku 2019 svoje 100. výročie založenia ako firma s bohatou a úspešnou históriou. Od svojho založenia v roku 1919 sa spoločnosť etablovala ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe a na celom svete.
 • Ako GEDORE spája tradíciu a inováciu vo výrobe náradia?
  V kováčni náradia GEDORE v Remscheide sa spájajú najmodernejšie technológie a tradičné remeslo a vytvárajú náradie neprekonateľnej kvality. Spoločnosť kombinuje tradičné procesy kovania s modernými, roboticky riadenými technikami.
 • Čím sa vyznačuje momentový kľúč DREMASTER 1/2" č. UK 100 od firmy GEDORE?
  Momentový kľúč DREMASTER zaujme svojou presnosťou ± 3 %, funkciou uťahovania v smere hodinových ručičiek, priezorovým okienkom s efektom lupy, ergonomickým tvarom a je dodávaný so skúšobným certifikátom podľa DIN EN ISO 6789.
 • Koľko produktov GEDORE ponúka a ako sa firma umiestňuje na trhu?
  S viac ako 16 000 produktmi ponúka GEDORE jednu z najširších ponúk zo všetkých európskych výrobcov náradia a je tiež jedným z popredných svetových predajcov v prémiovom sektore.