Kariéra

Najlepší zamestnávateľ hľadá najlepších zamestnancov.

Skupina Haberkorn je najväčším technickým predajcom v Rakúsku a jedným z najväčších vo východnej Európe, Švajčiarsku a Nemecku. S viac ako 2.200 zamestnancami dodáva priemyselným a stavebným spoločnostiam technické produkty, produkty pracovnej ochrany a mazivá. Ploberger, ako súčasť tejto skupiny podnikov, zamestnáva na svojich cieľových trhoch v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku viac ako 160 zamestnancov a dodáva kovospracujúcim a stavebným podnikom náradie, dielenské potreby, osobné ochranné pracovné prostriedky a spojovací materiál.

Čo sa týka našich zamestnancov, uprednostňujeme dlhodobé vzťahy a kontinuitu – pridajte sa k nám a zažijete rôznorodú prácu, túžbu po výkone a radosť z úspechu. Budete odmenení dobrou pracovnou atmosférou, dlhodobými vzťahmi a zaujímavou perspektívou rozvoja v inovatívnej a na rast orientovanej spoločnosti.

Rastieme spolu s motivovanými a spoľahlivými zamestnancami a preto neustále hľadáme:

Najlepší zamestnávateľ hľadá najlepších zamestnancov.

TECHNICKÝ PORADCA

Viac ako 70 technických odborných poradcov firmy Ploberger je k dispozícii deň čo deň v teréne, priamo u zákazníkov z oblasti priemyslu, kovoobrábania a stavieb. Technický poradca ich podporuje odborným poradenstvom i činmi, je vždy motivovaný a angažovaný pre úspešné budovanie dlhodobých a strategických vzťahov so zákazníkmi. Po dôkladnom zaškolení v oblasti produktov a systému Vám ponúkame možnosť stať sa nezávislým, úspešným a zodpovedným odborníkom v oblasti predaja. Bude Vás podporovať náš tím kompetentných odborníkov, ako i Váš nadriadený oblastný vedúci. Môžete očakávať nadpriemernú mzdu závislú od vášho výkonu, služobné auto, množstvo benefitov a maximálne možnosti osobného rozvoja. Radi Vám predstavíme našu spoločnosť a túto pracovnú pozíciu osobne.

Váš kontakt (heslo: technický poradca): bewerbung@ploberger.net

PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

Ako pracovník zákazníckeho servisu podporujete našich technických poradcov, ktorí sa pohybujú v teréne a ste kompetentným poradcom po telefóne pre našich zákazníkov z oblasti kovoobrábania a stavieb. K hlavným činnostiam na tejto pozícii patrí hlavne spracovanie objednávok a sledovanie cien, ako aj zabezpečenie presnej a spoľahlivej dodávky. Spolu s Vašimi spolupracovníkmi zabezpečujete tiež popredajný servis, objednávku špeciálnych dielov, ako aj úspešné spracovanie projektov elektronického nákupu spolu s technickými poradcami. Radi Vám predstavíme našu spoločnosť a túto pracovnú pozíciu osobne.

Váš kontakt (heslo: pracovník zákazníckeho servisu): bewerbung@ploberger.net

PRACOVNÍK TELEFONICKÉHO PREDAJA

Ako pracovník telefonického predaja sa staráte o malých zákazníkov a predávate im po telefóne náš vysokokvalitný značkový sortiment (náradie, stroje, dielenské potreby a montážny materiál). Mali by ste mať obchodné alebo technické vzdelanie a ideálne tiež skúsenosti v oblasti predaja. Váš odborný rozvoj a najnovšie znalosti zabezpečíme pomocou opakovaných školení o produktoch a využitiach priamo u nás vo firme alebo u našich dlhoročných dodávateľov. Radi Vám predstavíme našu spoločnosť a túto pracovnú pozíciu osobne.

Váš kontakt (heslo pracovník telefonického predaja): bewerbung@ploberger.net

PRACOVNÍK LOGISTIKY

Logistika je v našom hlavnom sídle v meste Retz kľúčovou súčasťou úspechu nášho obchodu. Odtiaľto dodávame našim zákazníkom v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku – spoľahlivo, rýchlo a presne. Pomocou najmodernejších technológií a s vysokým stupňom automatizácie. Ako pracovník logistiky pracujete v jednej z najdôležitejších oblastí našej spoločnosti a po zaškolení sa budete špecializovať na jednu z nasledujúcich oblastí: príjem tovaru, príprava tovaru alebo expedícia tovaru. Radi Vám predstavíme našu spoločnosť a túto pracovnú pozíciu osobne.

Váš kontakt (heslo pracovník logistiky): bewerbung@ploberger.net