Knipex bočné štípacie kliešte, hasák, špicaté kliešte, odizolovacie kliešte

Knipex - značkový výrobca klieští

Knipex TOP produkty v Ploberger

Knipex highlights

KNIPEX CoBolt® kompaktné strihače svorníkov

KNIPEX CoBolt® kompaktné strihače svorníkov

Majstrovské dielo pre zvýšenie sily ruky: Vďaka inteligentnému prenosu zvyšuje silu ruky užívateľa až 35-krát! KNIPEX CoBolt® sa vyznačuje mimoriadne kompaktným dizajnom a napriek tomu strihá širokú škálu materiálov podobne ako klasický, oveľa väčší strihač svorníkov. Presvedčte sa sami o výkonnosti a praktickosti kompaktného strihača svorníkov Cobolt.

K strihačom svorníkov
Kufor s náradím „Vision24“ Elektro, VDE, 20-dielny

Kufor s náradím „Vision24“ Elektro, VDE, 20-dielny

Komplexná sada náradia pre elektroinštalačné práce. Tento kufrík obsahuje 20 ks vysokokvalitného značkového náradia, čiastočne testovaného VDE podľa DIN EN 60900. Vďaka maximálnej nosnosti 20 kg a objemu 24 litrov ponúka dostatok priestoru pre Vaše náradie. Stabilné rastrové pánty držia veko v prípade potreby bezpečne otvorené, zatiaľ čo uzamykateľné oceľové otočné zámky chránia obsah pred krádežou.

Ku kufru s náradím

Knipex novinky

Features

KNIPEX Alligator® inštalatérske kliešte

Maximálna flexibilita pri každom použití: Klasické inštalatérske kliešte Alligator bez námahy uchopia okrúhle aj hranaté obrobky. Vďaka samoupínaciemu efektu neskĺznu z obrobku a napriek tomu umožňujú prácu s minimálnym vynaložením sily. Spoľahnite sa na tieto osvedčené kliešte, ktoré Vám umožnia pracovať efektívne.

KNIPEX Alligator® inštalatérske kliešte

KNIPEX Cobra® inštalatérske kliešte

Hightech inštalatérske kliešte pre maximálnu presnosť: Už sa nemusíte snažiť nájsť správnu šírku otvoru! KNIPEX Cobra® Vám umožňuje jednoducho položiť hornú polovicu čeľuste na obrobok a nastaviť spodnú čeľusť s milimetrovou presnosťou stlačením tlačidla. Revolučný dizajn, ktorý Vám uľahčí prácu ako nikdy predtým.

KNIPEX Cobra® inštalatérske kliešte

Knipex - značkový výrobca klieští

KNIPEX vyvíja a vyrába kliešte pre profesionálne použitie v oblasti priemyslu a remesla a svoje produkty predáva po celom svete - v odvetviach stavebníctva, elektroinštalácií, sanity, vykurovania, klimatizácie a automobilového priemyslu. KNIPEX ponúka najlepšie riešenia pre Vaše potreby - kliešte s najvyšším výkonom, ergonómiou a životnosťou. Tieto požiadavky spĺňa wuppertalský výrobca klieští neustálym ďalším vývojom a inováciami.

Už desaťročia je KNIPEX priekopníkom nápadov v oblasti klieští. Nové konštrukcie sú vždy základom prvotriedneho náradia, s ktorým môžu používatelia na celom svete pracovať jednoduchšie, rýchlejšie a všestrannejšie, čo dokazujú aj početné ocenenia za dizajn a funkčnosť.

Značka KNIPEX predstavuje najvyššie nároky na vlastné produkty. Každý nový nástroj a každé z mnohých vylepšení sú premyslené do posledného detailu, podrobené náročným záťažovým a vytrvalostným testom a musia sa osvedčiť v praktickom používaní predtým, ako sa dostanú do rúk používateľa.

Už viac ako 140 rokov je KNIPEX nezávislým rodinným podnikom a s približne 1 600 zamestnancami v závode Wuppertal-Cronenberg vyrába denne viac ako 60 000 klieští. Je to najlepšie "Made in Germany" - a to tradične a s najmodernejšími technológiami.

FAQs

  • Aký druh náradia ponúka Knipex?
    Široký sortiment vysokokvalitného ručného náradia: vrátane kovaných klieští, strihacích nástrojov, krimpovacích klieští, skrutkovačov, kufríkov s náradím a mnohých ďalších.
  • Kde vyrába KNIPEX svoje kliešte?
    Všetky kované kliešte sú vyrobené v Nemecku, v závode KNIPEX vo Wuppertal-Cronenberg.
  • Sú kliešte KNIPEX nerezové?
    Všetky kliešte KNIPEX sú od výroby nerezové a alternatívne chránené proti korózii pomocou tmavého zinkofosfátového alebo chrómovaného pokovovania. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť.