Kovo

Sortiment, riešenia a služby pre kovospracujúci priemysel

Už dlhé roky sme spoľahlivým partnerom pre podniky v oblasti výroby kovov, výstavby fasád a pre kovoobrábacie spoločnosti, ako je výroba strojov a zariadení, zámočníctvo, sústružníctvo, zlievárne a strojárstvo.

Naše rozsiahle produkty a sortiment pomáhajú pri každodennej práci, naše služby a riešenia, ako sú e-shop, skenery a regály, slúžia pre optimalizáciu skladových zásob a hladké procesy.

Tím špecialistov na telefóne a na mieste poskytuje odborné poradenstvo, tipy na používanie a je tu pre Vás stále k dispozícii.

V našom e-shope ponúkame kovoobrábacím podnikom viac ako 65.000 produktov v oblasti reznej a brúsnej techniky, meracej techniky, vŕtacích a obrábacích nástrojov, nástrojov na rezanie závitov, ručného náradia, DIN-dielov a normovaných dielov, hmoždinkovej techniky, techniky stlačeného vzduchu, bezpečnosti pri práci a mnohých ďalších.

Sortiment, riešenia a služby pre kovospracujúci priemysel

Výber:
Ručné náradie
, skrutkovacie náradie, náradie na obrábanie, náradie na rezanie závitov, nástroje na rezanie a brúsenie, meracia technika, osobné ochranné pracovné prostriedky, spojovacia technika