Priemysel

Sortiment, riešenia a služby pre priemysel

Už mnoho rokov dodávame priemyselným podnikom náradie, ochranné pracovné prostriedky a normované diely. Naši zákazníci využívajú náš široký sortiment, rozsiahle skladové zásoby a rýchlu dodávku pre efektívne zásobovanie podniku s C-dielmi.

Sofistikované logistické riešenia ako skenery, čiarové kódy a elektronické spracovanie objednávok optimalizujú procesy a znižujú náklady na obstarávanie a skladovanie.

Tím špecialistov na telefóne a na mieste poskytuje odborné poradenstvo, tipy na používanie a je tu pre Vás stále k dispozícii.

V našom e-shope ponúkame priemyselným podnikom viac ako 65.000 produktov, ako je ručné náradie, skrutkovacie náradie, vŕtacie a frézovacie náradie a náradie na rezanie závitov, chemicko-technické výrobky pre zaistenie, uvoľnenie, mazanie, odmasťovanie, lepenie, DIN-diely a normované diely, ako aj ochranné pracovné prostriedky a mnoho ďalších.

Sortiment, riešenia a služby pre priemysel

Ručné náradie, skrutkovacie náradie, náradie na obrábanie, nástroje na rezanie a brúsenie, meracia technika, priemyselné potreby, osobné ochranné pracovné prostriedky, spojovacia technik