Stavebníctvo

Sortiment, riešenia a služby pre pozemné a podzemné staviteľstvo

Už dlhé roky sme spoľahlivým partnerom pre podniky v oblasti pozemného a podzemného staviteľstva, pre pokrývačov, tesárov a klampiarov, ako aj pre montážne firmy z oblasti elektrickej energie, plynu, vody a kúrenia.

Naše rozsiahle produkty a sortiment pomáhajú pri každodennej práci, naše služby a riešenia, ako sú e-shop, skenery a regály, slúžia pre optimalizáciu skladových zásob a hladké procesy.

Tím špecialistov na telefóne a na mieste poskytuje odborné poradenstvo, tipy na používanie a je tu pre Vás stále k dispozícii.

V našom e-shope ponúkame podnikom v oblasti pozemného a podzemného staviteľstva viac ako 65.000 produktov, ako je stavebné náradie, vŕtacie nástroje, diamantová rezná technika, zaistenie stavenísk, zariadenia staveniska, priemyselné hadice, peny a silikóny, hmoždinková technika, ochranné pracovné prostriedky a mnoho ďalších.

Sortiment, riešenia a služby pre pozemné a podzemné staviteľstvo

Ručné náradie, dielenské potreby, stavebné náradie, potreby pre staveniská, osobné ochranné pracovné prostriedky, zariadenie dielní, elektrické náradie, spojovacia technika