Systém skenovania

Pomocou online skenera od spoločnosti Haberkorn zosnímate čiarový kód priamo z produktu alebo z katalógu s čiarovými kódmi a odošlete objednávku spoločnosti Haberkorn, nech sa nachádzate kdekoľvek. Je to jednoduchšie ako telefonická objednávka a nepotrebujete žiadny počítač, ani dodatočný softvér, stačí Vám len skener. Po naskenovaní prebieha všetko ostatné elektronicky a tým je zabezpečený bezchybný prenos dát. Pred odoslaním objednávky môžete v skeneri alebo v online-shope doplniť ďalšie údaje k objednávke.

Online skener v detailoch

Výhody

• bezchybné a jednoduché zaznamenávanie produktov a množstiev
• bezpečná a rýchla obsluha v priebehu len niekoľkých sekúnd
• nie je potrebná inštalácia žiadneho PC alebo dodatočného softvéru
• ideálna kombinácia online skeneru s Ploberger online shopom
• automatická kontrola dostupnosti a informácie o cene
• vďaka transparentnosti údajov o spotrebe vždy v najaktuálnejšom stave

Online skener v detailoch

Katalóg čiarových kódov

Jednoducho pohodlne – individuálny výber produktov

S katalógom čiarových kódov je jednoduché zostaviť prehľadný zoznam produktov a tento stanoviť ako štandard. Takto si zaznamenáte najčastejšie používané produkty len na niekoľkých stranách Vášho individuálneho katalógu. Tým zabránite nekontrolovateľnému rozšíreniu sortimentu.

Popri štandardizácii produktov je ďalšou výhodou možnosť rýchleho objednania pomocou online skenera. Zobrazenie produktu a jeho krátky popis pritom zabezpečujú, že sa nemôže stať, že si produkt zameníte s iným.

Radi Vás podporíme pri zostavovaní katalógu s čiarovými kódmi.

Katalóg čiarových kódov

Jednoducho dostupné podľa potreby. Regál Plo-Shelf od Ploberger

Či sú to skrutky, kartuše, náradie alebo ochranné pracovné prostriedky, Ploberger Vás zásobuje nie len týmito technickými produktami, ale aj vhodnými regálovými systémami. A tiež radi za Vás prevezmeme a optimalizujeme ich obhospodárenie.

Najvyššie procesné náklady vznikajú v obstarávaní náradia a spotrebného materiálu, tiež nazývaného C-diely. Vďaka bezpečnému a opakujúcemu sa obstarávaniu ako aj starostlivému vytváraniu skladových rezerv sa dá ušetriť čas a peniaze. S pomocou inovatívneho systému regálov Plo-Shelf ponúkame systém, ktorý sa dá individuálne prispôsobiť vašim potrebám a oblasti pôsobenia.

Vďaka tomu máte neustále na sklade to, čo potrebujete. V dostatočnom množstve, čisté a v presnom počte.

O perfektný prehľad sa starajú rôzne priehradky a praktické etikety s textami a EAN-kódmi. Kontrola stavu a nákladovo optimálne riadenie skladu sa dá doplniť a optimalizovať systémom skenovania, katalógom produktov a e-shopom.

Naši obchodní zástupcovia Vás radi oboznámia s požiadavkami, možnosťami a detailmi ohľadom našich logistických riešení pre danú oblasť.

Jednoducho dostupné podľa potreby. Regál Plo-Shelf od Ploberger