O spoločnosti Ploberger

V našej hlavnej obchodnej činnosti patríme k popredným firmám v technickom obchode pre zákazníkov z oblasti remeselníctva a priemyslu. Viac ako 65 000 produktov na našom e-shope z oblasti náradia, dielenských potrieb, stavebných potrieb, pracovnej ochrany, vybavení prevádzok a spojovacieho materiálu predstavuje rozsiahly výber prispôsobený na mieru pre kovoobrábanie a stavebníctvo.

V Rakúsku, Českej republike a na Slovensku poskytuje viac ako 70 našich zamestnancov priamo v teréne komplexné a odborné poradenstvo pre našich zákazníkov.

Prepracovaná logistika a najmodernejšie systémy zaisťujú komplexný a rýchly servis. Bezchybnosť dodávky dosahuje v priemere 98% s priemernou dobou dodania 24 hodín. Vďaka tomu môžeme zákazníkom garantovať bezpečný a pohodlný nákup.

Podrobnejšie informácie o našom sídle a pobočkách nájdete tu.

Náš sortiment

Naše TOP kategórie

Najpredávanejšie v Ploberger

S e-business riešeniami Ploberger k maximálnej efektivite pri obstarávaní C-dielov

Každodenná práca je optimalizovaná pomocou najmodernejších systémov a technológií. Produktové katalógy vo viacerých jazykoch, inovatívny e-shop, e-commerce riešenia špecifické pre zákazníka, dodací servis Optimax, sledovanie zásielok a priame spojenie so zákazníkom a oveľa viac.

Využite kompetentné poradenstvo Ploberger (eb.ll@ploberger.net) a ušetrite náklady na zabezpečenie dodávok tovaru a materiálu vďaka procesom prispôsobeným Vašej spoločnosti.

S e-business riešeniami Ploberger k maximálnej efektivite pri obstarávaní C-dielov

Rozsiahly sortiment značiek pre remeslo a priemysel