Ploberger

V našej hlavnej obchodnej činnosti patríme k popredným firmám v technickom obchode pre zákazníkov z oblasti remeselníctva a priemyslu. Viac ako 65.000 produktov z oblasti náradia, dielenských potrieb, potrieb stavebníctva, bezpečnosti práce, prevádzkových zariadení a spojovacej techniky ponúka komplexný výber pre odvetvie kovov a stavebníctva.

Viac ako 70 zamestnancov v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku poskytuje našim zákazníkom v oblasti predaja kompetentné a rozsiahle poradenstvo.

Dokonalá logistika a najmodernejšie systémy zabezpečujú komplexný a rýchly servis. 98% produktov okamžite k dispozícii a priemerná doba dodania 48 hodín zaručujú našim zákazníkom istotu a nadšenie.

Každodennú prácu optimalizujú najmodernejšie systémy a technológie. Produktové katalógy v niekoľkých jazykoch, inovatívny e-shop, riešenia E-commerce špecifické pre zákazníkov, dodacie služby Optimax, sledovanie zásielok, ako aj priame spojenie so zákazníkom a mnoho ďalšieho.

Ďalšou obchodnou činnosťou je veľkoobchod s oceľou, rúrami a plechmi, ktorý pôsobí výlučne v Rakúsku. Retz a Amstetten dodávajú komerčným a priemyselným odberateľom v oblasti kovov, stavebníctva, priemyslu a údržby najrôznejšie materiály (oceľ, nerezovú oceľ, farebné kovy).

Široký sortiment, veľké skladové zásoby, ako aj najmodernejšia logistika zaručujú istotu a spoľahlivosť. V oblasti predaja poskytuje odborné poradenstvo tím kompetentných a motivovaných zamestnancov.