Značky

Exkluzívna značka FORUM ponúka našim zákazníkom najlepšiu kvalitu, najvyššiu dostupnosť a obzvlášť veľký pomer cena / výkon. So škálou aktuálnych 9.000 položiek tu poskytujeme našim zákazníkom všetko, čo potrebujú pre efektívnu a budúcu výrobu a montáž.

Náš sortiment FORUM zahŕňa ručné náradie, vŕtacie nástroje, frézovacie nástroje, sústružnícke nástroje, upínadlá, rezné a brúsne nástroje, meradlá, ako aj potreby dielne a prevádzkové zariadenia. Prvé nahliadnutia:

Forum Imagefilm

Pre cenovo uvedomelého zákazníka ponúkame s vlastnou značkou PLOBERGER škálu produktov, ktorú pre nás vyrábajú výhradne naši partneri. Patrí sem kompetentný sortiment ručného a skrutkovacieho náradia, veľmi široká škála chemicko-technických produktov pre mazanie, rozpúšťanie, odmasťovanie a čistenie, vysoko kvalitné peny a silikóny, ako aj osobné ochranné pracovné prostriedky.

Ploberger vedie sortiment s viac ako 65.000 produktmi, ktoré sa skladajú z priemyselných, vlastných a exkluzívnych značiek, či sa už jedná o ručné náradie, rezné a brúsne nástroje, obrábacie nástroje, meradlá a upínadlá alebo prevádzkové zariadenia a osobné ochranné pracovné prostriedky. Naši zákazníci profitujú z nášho obrovského sortimentu, ktorý je mimoriadne pôsobivý z hľadiska CENY a HODNOTY. U nás nájdete ten správny nástroj a perfektnú značku pre každé použitie v kovospracujúcom a stavebnom priemysle. Menší výber: